Tahsilat Kültürü ve Etkin Tahsilat Teknikleriyle Müzakere Becerileri

Eğitim Yeri: ARS Danışmanlık Ofis – (Mecidiyeköy Polat İş Merkezi)
Eğitim Tarihi: 30/09/2023 9:30 am
- 5:00 pm
Eğitmen: Ayşe Burcu ARSLAN DEMİRTAŞ
Eğitimin Adı: Tahsilat Kültürü ve Etkin Tahsilat Teknikleriyle Müzakere Becerileri
Eğitim Bedeli: 3.000,00 TL + KDV

30 Eylül 2023 Cumartesi günü 9.30-17.00 arasında online gerçekleşecek olan “Tahsilat Eğitimine” davetlisiniz.

Avrupa Tahsilatlar Ofisi Federasyonu FENCA’ya üye tek Türk firması olan, ARS Danışmanlık Genel Müdürü aynı zamanda eğitmen Ayşe Burcu Aslan Demirtaş, satıştan tahsilata giden süreçteki tüm etkin uygulamaları, alanındaki eşsiz uzmanlık ve deneyimiyle beraber tüm katılımcılarla paylaşıyor!

Kimler Eğitime Katılmayı Düşünmeli?

Telefonla, e-maille veya postayla borç hatırlatması veya tahsilat yapan tüm çalışanlar.

Stres yönetimi, ikna ve müzakere becerilerini geliştirmek isteyenler.

Tahsilat konusunun tüm bileşenlerine (etkili iletişim, müzakere, istihbarat ve araştırma vb..) dair temel bilgi sahibi olmak isteyenler.

Eğitimin Faydaları Nelerdir?

İletişimin temel ilkelerini öğrenerek, hem kurumu profesyonel şekilde temsil etmenin hem de tahsilatı hızlandırmanın tekniklerini öğrenecekler.

Müşteriyi kırmadan ve kaybetmeden nasıl olumlu ifadeler geliştirebileceklerini kavrayacaklar ve alacaklı konumunda olmanın avantajını kullanabilecekler.

Zor müşteri profillerini nasıl ele almak gerektiği konusunda farklı davranış tarzlarını öğrenerek tahsilatı sürecinde rahatlık yaşayacaklar.

Eğitmen Özgeçmişi

Ayşe Burcu Arslan; Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümü mezunudur. Yüksek Lisansı Hollanda’daki Tilburg Üniversitesinde ‘Organizasyonlarda Kültürel Çeşitlilik Yönetimi’ üzerinedir.

2007 yılından itibaren ‘Uluslararası Alacak Yönetim’ sektöründe danışman, girişimci, eğitimci ve profesyonel yönetici olarak farklı pozisyonlarda bulunmuştur. Farklı kültürler arası ticarette yaşanan problemlerin araştırılması, tespiti ve çözümüne dair danışmanlık yaparak Hollanda’da başladığı kariyerini, girişimcilik ile devam ettirmiş ve 2011 yılında ARSinkaso® markasıyla Tahsilat Çözümlerinde yenilikçi bir yaklaşımı benimsemiş ve toplam 155 ülkede kurduğu network ile Türkiye’deki ilk Uluslararası Tahsilat Ajansını kurmuştur.

Global mevzuatla uyumlu eğitimleriyle alternatif bakış açılarını katılımcılarla paylaşmış ve bu alandaki pratik deneyimlerini teorik çerçeve ile bütünleştirerek fark yaratmaktadır. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerdeki pek çok kuruma Tahsilat Danışmanlığı yapmakta ve genel katılıma açık sınıf ve kurumsal eğitimler vermektedir.

Konu Başlıklarımız;

Firmaların ödeme öncelikleri neye göre belirlenir?

Müzakere öncesi hazırlık yaparken nelere dikkat edilmeli?

İkna ve müzakere için en ideal gün hangisidir?

Müşterilere ödeme hatırlatması ne zaman yapılmalı?

Tahsilat sürecinde alınan tedbirler nelerdir?

Etkin Tahsilat Nedir? Tahsilatı etkileyen unsurlar nelerdir?

Tüm bunları cevabı ve daha fazlası için; Sizi AçıkSınıf eğitimimize davet ediyoruz.

Detaylı bilgi için e-posta gönderebilir veya bizi arayabilirsiniz.

0549 272 20 11 | tahsilategitimi@arsdanismanlik.com

Başvuru Formu


    Hızlı İletişim