Neden Bir Tahsilat Ajansı İle Çalışmalısınız?

Herkesin bir uzmanlık alanı var. Kimisi marifetlidir, güzel elbiseler diker. Kimisi de güzel yemekler yapar. Herkesten her işi aynı beceride yapmasını bekleyemeyiz.

Herkes kendi işini yapar, müşterisine satar ve sonrasında karşılığını alır. Ticaretin olağan seyri bu şekilde işler.

Bazen de satıcının malının veya hizmetinin karşılığını alamadığı durumlar olur maalesef. Satıcı, kendi işinde ne kadar maharetli de olsa tahsil edemediği alacağı konusunda aynı başarıyı gösteremeyebilir.

İhtiyacınız Olan, İşi Uzmanına Bırakmak

ARS Danışmanlık olarak 2011 yılından itibaren, uzman ekibimiz ile müşterilerimizin tahsili geciken ya da tahsil edilememiş yurtdışı ve yurtiçi alacaklarını ‘müşteri kaybı yaşanmadan’ tahsil etme konusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yıllar içerisinde birçok müşterimizin hem gözden çıkarılmış unutulmuş veya vazgeçilmiş alacakları konusunda hem de vadesi geciken alacaklarının tahsili konusunda destek olarak Türk firmalarının ve ekonomimizin sürdürülebilirliğine katkı sağlayan bir tahsilat ofisiyiz.

Borçlu Taraflar Ödemelerini Alacaklının Hesabına Yapar

İşimizin sadece tahsilat odaklı olması ve bu vesileyle sağlamış olduğumuz sıkı takibimizle, sizler çalışmalarınızı sürdürmeye devam ederken biz sizin tahsilat ajansınız olarak alacağı olduğunuz kişi ya da kurumlarla iletişime geçerek, yine sizin hesabınıza tahsilatın gerçekleşmesini sağlıyoruz. Ve bunu ‘tahsilat yoksa masraf yok’ prensibimizle birlikte yapıyoruz.

Türkiye merkezli olarak, 155 ülkede bulunan çözüm ortaklarımızla 4000’den fazla kişiden oluşan global ağımız sayesinde müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yurtdışındaki borçlu firmanın ya da şahsın bulunduğu ülkenin prosedürleri uygun olarak yurtdışı alacak takip sürecini işletmekte ve uzlaşı ile tahsilatı gerçekleştirmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yurt dışı alacakları ile birlikte yurt içinde mevcut alacaklarınız konusunda da ekibimizin etkin çalışma yöntemleriyle nakit akışınızı hızlandırıyoruz.

Nakit Akışınızın Artmasını İster misiniz?

Tahsilat ajansınız olarak,  yasal süreç ‘öncesi’ alacak takip ve tahsilat hizmetlerimizle nakit akışınızın hızlanacağı etkin + risksiz + hızlı çözümler üretmekteyiz. Hem alacaklı hem de borçlu arasındaki yasal süreç öncesi son uzlaşı fırsatı sunmaktayız. Ve bunu, borçlu kişi/kurum ile en net ve doğru iletişim kanallarının oluşturarak; söz konusu borcun tahsilatını gerçekleştirmek amacıyla hızlı ve sonuç odaklı aksiyonları belirleyerek, ilgili kişi ile doğrudan iletişim kurarak yapmaktayız.

Siz işinizin gerekliliklerini sağlarken bizler tahsili geciken tüm alacaklarınız için, ‘Alacak Yönetimi’ konusunda her zaman danışmanlık hizmeti alabileceğiniz çözüm ortağınız olarak; müşterilerinizi kaybetmeden tahsilatlarınızı hızlandırmak için buradayız. Tüm bu çalışmalarımıza ek olarak, müşterilerimiz ‘Risk Yönetimi’ hizmetimiz kapsamında, mevcut veya yeni müşterileri için yabancı firmalarla ilgili sunduğumuz istihbarat raporlarımızdan faydalanmaktadır.

Ekibinizin ya da kendinizin artan tahsilat sorunlarının çözümü için gereken etkin tahsilat tekniklerini ve uygulamalarını öğrenmek, müşteri kaybı yaşanmadan tahsilatları hızlandırmak ve alacak yönetimi için gereken kişisel müzakere becerilerini artırmak için tahsilat eğitimlerimize katılım sağlayabilirsiniz. Genel Müdürümüz Ayşe Burcu Arslan’ın vermiş olduğu ‘Tahsilat Eğitimleri’ sayesinde, satıştan tahsilata giden süreç ile ilgilenen tüm departmanlarınızın işleyişini ve ekibinizin verimini artırabilirsiniz. Genel Müdürümüzün alanındaki eşsiz uzmanlık ve deneyimini etkin uygulamalarıyla paylaştığı katılımcılarından biri de siz olun!

Şirketinizin ihtiyacınız olan Tahsilat Ajansı aslında bir telefon uzağınızda. Bizlere +90 212 296 91 47 numaralı telefonumuzdan ulaşarak Uluslararası Alacak Dosyalarınızın hızlı bir şekilde tahsilatının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Senem Akgültan | Alacak ve Risk Yönetim Uzm. Yrd.Komisyon
Teklifi Al