Hakkımızda

Uluslararası Alacak ve Risk Yönetim konusunda hizmet veren Ars Danışmanlık 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri başarı grafiğini hızla yükselten firmamız Deneyimli, bilgili ve eğitimli personeli ile tahsili geciken veya tahsil edilememiş yurtdışı alacakları konusunda Türk firmalarına profesyonel destek vermektedir. Dünya’nın 155 ülkesinde hizmet veren Ars Danışmanlık Uluslararası alacak yönetimi konusunda Türkiye’nin öncü ve tek kuruluşudur.

Avrupa Tahsilatlar Ofisi Federasyonu’ nun (FENCA) Türkiye’deki tek ‘tahsilat ofisi’ üyesi olan ARS Danışmanlık, dış ticaretle uğraşan Türk firmalarını yurtdışında temsil etmekte ve uluslararası alacakların yasal takip öncesinde tahsil edilmesi konusunda hizmet vermektedir. ARS Danışmanlık ayrıca 85 ülkede temsilcilikleri bulunan ve Avusturalya merkezli GCS Grubunun Kasım 2011’den beri Türkiye temsilcisidir ( turkey@gcs-group.com ). Uluslararası saygın dernek ve birliklere olan üyeliği sayesinde 4000’in üzerinde personeli barındıran yerel çözüm ortaklarıyla beraber ciddi bir uluslararası güce ve itibara sahiptir.

Firmamızın kurucusu Ayşe Burcu Arslan Boğaziçi Üniversitesi “Uluslararası İlişkiler Bölümü” mezunudur. Özellikle Hollanda’da eğitimine devam ederken tanıştığı bu sektörde uzun yıllar hizmet vermiş, sonrasında da Türkiye’ye dönerek Ars Danışmanlığı kurmuştur.

Misyon

Ticaret hayatındaki tahsilat sorunlarının uzlaşma yöntemiyle çözülebileceği bilincini uyandırmak; hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizle farkındalık yaratmaktır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit etmekte, yaratıcı çözümler sunmakta ve sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, değişimlere uyum sağlamaktayız.

Vizyon

Müşterilerimizin alacaklarının takibi ve tahsiliyle ilgili ayrı bir departman kurmasına, eleman ve donanım harcamaları yapmasına gerek kalmadan, zamanlarını yalnızca işlerini geliştirmeye ayırdıkları bir çalışma hayatı oluşturmalarını sağlamak ve ‘alacak yönetim’ sektörüyle özdeşleşmiş lider bir marka olmaktır.

Değerlerimiz

  1. BAŞARI ODAKLI ÇALIŞMA: Sorunlar karşısında çözüme odaklanır, başarıyla sonlandırmaya çalışırız. Uzun dönemli ve sürdürülebilir bir başarı hedefleriz.

  2. EKİP ÇALIŞMASI: Başarımızı birbirine inanan, saygı ve maksimum özveriyle çalışan ekibimize borçluyuz.

  3. GÜVEN: Müşterilerimizle güvene dayalı, uzun soluklu ilişkiler kurar ve onlarda aidiyet duygusu uyandırırız. Deneyimli ve uzman bir ekibe güvenmenin rahatlığını hissedeceksiniz.

  4. ULUSLARARASI STANDARTLAR: Sorunların çözümü sürecinde uluslararası ACA etik kuralları ve FDCPA (Fair Debt Collection Practices Act) ilkelerinden asla taviz vermemekteyiz.


ÖDÜLLERİMİZ

AGENCY OF THE YEAR 2015

EXPERT IN TURKEY 2014

Komisyon
Teklifi Al