ARS Danışmanlık Tahsilat Ajansı ile Hızlı ve Etkin Tahsilat

Alacak Yönetimi sektörünü ayrı bir endüstri olarak Türkiye’ye kazandıran ARS Danışmanlık, 2011 yılından bugüne binlerce müşterisine hızlı ve etkin tahsilat ajansı konusunda faydalar sağlamıştır.

155 Ülkede bulunan yerel çözüm ortakları ile birlikte çalışmaktayız. Dolayısıyla güçlü bir global ağa sahip olan ARS Danışmanlık, mahkeme öncesi uzlaşma aşamasında;

  • Erken müdahale,
  • Doğru yaklaşımla yurtdışındaki alacaklarınızın tahsil edilmesini hızlandırmaktadır.

Müşteri kaybı yaşanmadan, ticaret hayatındaki tahsilat sorunlarının ‘Uzlaşma Yöntemiyle’ çözülebileceği bilincini uyandırır. Ayrıca hızlı, kaliteli ve güvenilir çalışmalarıyla sektörde öncü ve lider olmayı başarmıştır.

Uluslararası alacak yönetimi konusunda yüksek başarı oranıyla fark yaratıyoruz. ARS Danışmanlık, uluslararası ticaret yapan firmaların tahsili geciken yurtiçindeki alacaklarında da müşterilerini yalnız bırakmıyor. Uzman, deneyimli ve eğitimli kadrosu, alacak yönetimine verdiği önemin göstergelerinden sadece biri.

ARS Danışmanlık, global mevzuatlarla uyumlu çalışma prensipleri sayesinde, müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Amerika merkezli Uluslararası Ticari Alacaklar Derneği (IACC) ve Avrupa Tahsilat Ajansları Federasyonu (FENCA) gibi birliklere Türkiye’den üye olan tek tahsilat ofisidir. Bunun gibi üyesi olduğu pek çok uluslararası birlik ve dernek sayesinde, uluslararası alacak yönetim sürecini profesyonel şekilde yürütmektedir.

Tahsilat Ajansınızı Daha Yakından Tanıyın

ARS Danışmanlık olarak tahsilatta borçlu kişi/kurum ile en net ve doğru iletişim kanallarını oluşturmaktayız. Sunmakta olduğumuz ‘mahkeme öncesi’ alacak takip ve tahsilat hizmetlerimizle nakit akışınızın hızlanmasına katkı sağlamaktayız. Hem de bunu “Tahsilat Yoksa Masraf Yok”! Risksiz bir ücret politikası ile sunmakta ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Yurt içi ve yurt dışında tahsili gerçekleşmemiş ya da tahsili geciken alacaklarınız için direkt mahkeme sürecine geçmeden önce hizmetlerimizden faydalanın! Alacaklarınız için mahkemeye gitmek, çözüme ulaşmak adına uzun ve meşakkatli bir yol olup, aynı zamanda maliyetlidir. Mahkeme öncesi uzlaşma aşamasında ise tahsilatın sağlanması ortalama 2 ile 6 ay arasında sürmektedir. Bu süreçte sonuç ve çözüm odaklı çalışmalarımızla, sizlere zaman kazandırdığımız gibi maliyetinizi de azaltıyoruz. Özellikle nakit akışınızda iyileştirme sağlayarak, müşterilerinizin ödeme davranışını değiştirme ve iyileştirme konusunda da yardımcı oluyoruz.

Tahsilat Eğitimlerimiz ve Risk Hizmetlerimizle de Farkındalık Edinin

Tarafımızca çalışılan, farklı dinamiklere sahip binlerce dosyadan edindiğimiz bilgi birikimiyle uzmanlaşmış bir tahsilat ofisi olarak karşınızdayız. Yıllardır süregelen deneyimlerimizin paylaşıldığı Tahsilat Eğitimlerinden de faydalanabilirsiniz. Açık Sınıf ve Kurumsal olmak üzere iki çeşit olan tahsilat eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. Alanındaki eşsiz uzmanlık ve deneyimiyle beraber ARS Danışmanlık Genel Müdürü Ayşe Burcu Arslan tarafından verilmektedir.

Eğitimlerimizin amacı;

  • Artan tahsilat sorunlarının çözümü için gereken etkin tahsilat tekniklerini ve uygulamalarını öğretmek,
  • Müşteri kaybı yaşanmadan tahsilatları hızlandırmak,
  • Alacak yönetimi için gereken kişisel müzakere becerilerini arttırmaktır.

Tüm bunlara ek olarak, uluslararası risk yönetimi hizmetlerimizle, yerli ve yabancı firmalarla ilgili araştırmalar yapmaktayız. Bu kapsamda çeşitli istihbarat raporları sunmaktayız. Yabancı firmalarla ilgili kredi ve risk raporlarımız sayesinde, yeni müşteri adaylarınızla uygun şartlarda çalışmaya başlayabilirler. Ayrıca mevcut müşterilerinizle süregelen ticari ilişkinizi geliştirebilir, değiştirebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz. Firma araştırması ve şahıs araştırmalarını içeren; size sunmuş olduğumuz raporlar ile gönül rahatlığıyla doğru kararlar alabilirsiniz.

ARS Danışmanlık İle Tahsilatı Dert Etmekten Çıkartın

Siz tahsilatı dert etmeden işinize odaklanırken, biz sizin alacaklarınızı yönetelim! Böylece siz kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetlerimizle tanışırken; biz de uzmanı olduğumuz konuda ve işini severek yapan tüm ekibimizle sizlere fayda sağlayalım. İhtiyaçlarınızla ilgili her türlü sorunuzu görüşmek adına, +90 212 296 9147 nolu telefonumuzdan bizi arayabilir, veya email atabilirsiniz.

 

Senem AKGÜLTAN

Alacak ve Risk Yön. Uzm. Yrd. | ARS Danışmanlık