Yıllık GCS Toplantısı – Dubai, 2014

Yıllık GCS Toplantısı - Dubai, 2014

ARS Danışmanlık olarak bizler,  GCS Grubunun üyesi olup, yıllık GCS toplantısı katılımcısıyız. Bu kuruluş her sene  farklı bir kıtada toplantı düzenler. Bu sene 20-23 Ekim 2014 tarihleri arasında Dubai’de toplantı düzenledi. Genel müdürümüz Ayşe Burcu Arslan bu toplantıya katılım gösterdi.  Farklı ülkelerden gelen toplam 82 GCS temsilcisi ve  sektörün önde gelen kurumlarından üst düzey katılımcılar bu toplantıda bir araya geldi.

Yıllık GCS ToplantısıBu kuruluş, kredi ve risk yönetim alanının halen en büyük ve etkin grubudur. Avustralya merkezli  bir gruptur. Bu grubun yıllık olağan toplantısı bu kez Dubai’de gerçekleşti. 82 farklı ülkeden birçok işletme ve üst düzey kişiler toplantıya katılım gösterdi. Uluslararası tahsilat uygulamaları hakkında uzmanlar bilgi verdi.

Ayrıca global alacak yönetimi hizmetlerine ilişkin taahhüt edilen profesyonel uyum hakkında profesyoneller konuştu. Bu arada bu konuyla ilişkin beklentiler ve yerel uygulamalar özellikle ön plana çıkan alanlar oldu. Artan rekabet koşullarıyla birlikte, uluslararası alacak yönetimi hakkında uzmanlar bilgi verdi. Bu alanda  hızlı ve etkin servis vermek önemlidir. Bunun için öncelikle grup partnerleri arasındaki sinerji ve paylaşımın etkinliği artmalıdır. Böylece profesyoneller, alacak yönetiminin iyi yerlere geleceğini  vurguladılar.

 

 

ARS Danışmanlık olarak bizler GCS Group Turkey  kanadını oluşturuyoruz. Bizler de ülkemizdeki güncel mevzuat değişiklikleri ve uygulamalara dair sunumumuzu yaptık. Türkiye’de ARSinkaso® markamızla ilgili çalışmalarımızın lansmanını yapma fırsatı bulduk. ARS Danışmanlık olarak, alacak takip ve yönetimi alanındaki sektörün öncülüğünü yapıyoruz. Ayrıca toplam 155 ülkede bu hizmeti profesyonel zeminde sunuyoruz. Bu faaliyetlerimizden dolayı kendimizden gurur duyuyoruz. Tüm GCS partnerlerine Dubai’deki yıllık GCS toplantısı katılımlarından ve paylaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Kategori: Duyurular
Önceki yazı
10-11 Eylül 2014 Tarihlerinde Oxfordshire CSA Annual Conference’dayız!
Sonraki yazı
FENCA Congress 2014, Dubrovnik – HIRVATİSTAN